تاریخچه مدرسه شنا

مدرسه شنای دلفین با هدف آموزش شنا و تمرین آکادمیک و علمی و برنامه های منظم برای رسیدن به اهداف فوق در سال 1383 با مدیریت آقای محمد صادق کلانتر زاده آغاز بکار نمود. در این راستا مربیان و دوستان عزیری وارد این مجموعه گردیدند و با همکاریهای صمیمانه و بی شائبه خود زمینه را برای ارتقاء کیفی و کمی این مجموعه فراهم نمودند و در نهایت موجب اعتبار این مجموعه گردیدند.


آموزش تخصصی شنا ویژه کودکان

شنا می تواند یکی از لذت بخش ترین تجارب کودکان باشد.همه ساله در جهان میلیون ها کودک در برنامه های ورزشی شنا فعالیت می کنند.یک محیط ورزشی مثبت تجارب بی مانندی برای کودکان فراهم می کند.شنا می تواند رشد بدنی و افزایش اعتماد به نفس را تحریک کند با توجه به این موضوع مهم که مشکلات و چالش های امروز کودکان بحران های فردای آنها خواهد بود. به همین علت ورزش در تمام دنیا از سنین پایه توصیه می شود.از جمله شنا که ورزشی پایه و مادر محسوب می شود.

سن شنا در کشورهای پیشرفته از یک سالگی است.در کشور ما امکانات سخت افزاری جهت آموزش که مهمترین آن استخر و مربی متخصص جهت آموزش شنا به یک ساله ها می باشد در دسترس نیست به همین منظور مدرسه شنای دلفین با توجه به سابقه فعالیت و آموزش شنا ویژه کودکان سه سال به بالا و اخذ مجوز از اداره بهزیستی با همکاری مهدهای کودک توانسته است شناگرانی را در رده و سکوی قهرمانی کشور به جامعه شنا معرفی نماید به گونه ای که جایگاه شنای کرج در رده سنی زیر 10 سال به مدال آوری و سکوی قهرمانی و همچنین کسب اولین مدال زیر 10سال پس از 25 سال مرتفع گردید.


مراحل آموزش شنا درمدرسه شنای دلفین

  • مرحله آشنایی با آب
  • مرحله مقدماتی
  • مرحله تکمیلی

برنامه های تمرینی مدرسه شنای دلفین

سطح یک:در این سطح شناگر 60 مهارت پایه ای را فرا می گیرد و پس از موفقیت در آزمون به سطح دو می رود .

سطح دو:این سطح شناگر 25 مهارت پایه ای را فرا می گیرد و پس از موفقیت در آزمون به سطح سه می رود .

سطح سه:این مرحله،مرحله شناختی است.


برگزاری اردوهای تفریحی ورزشی

به منظور اثر بخشی و پیشبرد اهداف ورزشی و در جهت تقویت آمادگی جسمانی و ایجاد انگیزه، مدرسه شنای دلفین اقدام به برگزاری اردوهای تفریحی در قالب پیاده روی در پارک،دوچرخه سواری،کوه پیمایی و تورهای تفریحی ورزشی چند روزه می نماید. شناگران و ورزشکاران می توانند به همراه والدین و سایر دوستان خود در برنامه های فوق شرکت نمایند.


افتخارات

اولین مرکز آموزش و قهرمان پروری در رشته شنا در کرج

یکی از 8 تیم منتخب لیگ شنای کشور

مقام قهرمانی و کسب مدال در مسابقات مختلف استانی و کشوری از سال 84 تاکنون